Marko Milič

Novomeški košarkarji izgubili z Rogaško
Radio Krka
sreda, 11. marec 2020 ob 00:00
Novomeški košarkarji so včeraj, v 3. krogu Lige NKBM za prvaka v gosteh izgubili z Rogaško z 71:75.

Rogaška strla Krko, zmaga Olimpije v Domžalah
torek, 10. marec 2020 ob 20:49
Košarkarji Rogaške so v 3. krogu državnega prvenstva s 75:71 premagali Krko, medtem ko je Cedevita Olimpija z 82:69 ugnala Helios Sunse.

(FOTO in VIDEO) Na današnji dan: Se spomnite? Pred 25 leti je Marko Milič navdušil Slovenijo
sreda, 4. marec 2020 ob 17:35
Pred 25 leti, 4. marca 1995, je Marko Milić v polni Hali Tivoli poskrbel za atraktivni zabijanji.

Nova poraza slovenskih ekip
četrtek, 27. februar 2020 ob 20:13
V 20. krogu druge ABA lige so košarkarji Helios Suns gostovali v Nikšiću in izgubili s tamkajšnjo Sutjesko s 74:81. Rogaška pa je v četrtek...

Olimpija in Krka z drugo zmago potrdili uvrstitev med štiri
četrtek, 13. februar 2020 ob 21:22
Košarkarji Cedevite Olimpije in Krke so se zanesljivo prebili na sklepni turnir Pokala Spar, kjer se bodo v polfinalu na Kodeljevem pomerili v soboto ob 18. 00.

Koprčani in Domžalčani zanesljivo na zaključni turnir
sreda, 12. februar 2020 ob 21:05
Koper Primorska in Helios Suns sta prva udeleženca sklepnega turnirja Pokala Spar, ki bo v soboto in nedeljo v dvorani Kodeljevo.